Aktualności

PFSSK: Kociszewski ustąpił z funkcji wiceprezesa

Jerzy Kociszewski swoją oficjalną rezygnację złożył podczas XIV Zjazdu Delgatów Stowarzyszeń PFSSK, które odbyło się w dniach 23-24.03.2012 r. w Ośrodku Turystyki i Rekreacji Jeździeckiej w Kosinie k/Drezdenka.  Przedstawiamy treść listu z podziekowaniami skierowanymi do wszystkich członków PFSSK. 
Szanowne Koleżanki i Koledzy

 

Chciałbym złożyć serdeczne podziękowanie za 14 lat wspólnej społecznej pracy. Dziękuję za zaufanie, wyrozumiałość i cierpliwość jakiej doświadczałem w trakcie tej pracy. Razem tworzyliśmy Polską Federację Stowarzyszeń Szkół Kierowców. Dzięki Wam Szanowne Koleżanki i Koledzy 14 lat społecznej pracy na rzecz naszej organizacji dało mi dużo satysfakcji i radości oraz pozostawiło wiele miłych wspomnień.

Nie żałuję tego czasu i myślę że pomimo mojej rezygnacji z pracy w Zarządzie , jeszcze niejednokrotnie spotkamy się w trakcie prac legislacyjnych nad rozwiązaniami merytorycznymi i prawnymi dotyczącymi problematyki szkolenia kierowców jak również podczas koleżeńskich spotkań dotyczących branżowych projektów.

Życzę wszystkim powodzenia w życiu osobistym i zawodowym, a Federacji większego rozmachu i dużo odwagi w podejmowaniu nowych zadań i wyzwań.

Zostawiam po sobie - mam nadzieję – miejsce ciepłe i serdeczne. Jednocześnie myślę, że te wspólne lata współpracy pozwolą nam nadal zachować dotychczasowe dobre i serdeczne relacje.

 

 Jurek Kociszewski

 

Na stanowisku wiceprezesa Kociszewskiego - w drodze wyborów uzupełniających - zastapił Krzysztof Bandos z Łowicza.